Zwierzyniec

Od dinozaurów, przez konie, sowy, koty i inne drapieżniki, aż po niezwykłe statuetki w odsłonie steampunkowej. Figurki zwierząt to prezent dla każdego - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja na szafce i ozdoba biurka. Spodobają się też najmłodszym, którym z powodzeniem mogą od czasu do czasu posłużyć za zabawkę.

Wysoka staranność wykonania sprawia, że z zachwytem będziemy podziwiać każdy szczegół na danej statuetce. Artyści z firmy Veronese dopilnowali tego, by zauważalna była każda łuska na skórze węża, każde pióro na ptasich skrzydłach oraz inne, najdrobniejsze szczegóły na ciele przedstawianych zwierząt.

Veronese, poza pięknymi figurkami z żywicy, proponuje nam również połyskujące, metalowe ramki na zdjęcia w kształcie sowy. Akcesoria o wysokości 11 centymetrów będą wspaniałym obramowaniem niewielkiej fotografii.

Chińska porcelana

Na drugim końcu naszej oferty znajdują się figurki z chińskiej porcelany – tutaj wysoka dbałość o szczegóły zastąpiona jest gładką, śnieżnobiałą powierzchnią.

Aktywne filtry